O Nas

Zygma Deli zostało zapoczątkowane w 2009 roku przez Martę i Zygmunta Zelazko. Stąd też powstała nazwa sklepu- od pierwszych imion właścicieli. Państwo Zelazko pragnęli przynieść trochę polskości do stanu Północnej Karoliny i okolic dla jakże wówczas niewielkiej cząstki Polaków którzy tęsknili za domem. Z roku na rok polonia się powiększała i tym spsobem również przybywało chętnych na polskie produkty. Sklep zdobył ogromną popularność przez kolejne lata nie tylko wśród europejczyków ale również i Amerykanów.
Po 30 latach na emigracji właściciele Marta i Zygmunt zdecydowali się powrocić do Polski na zasłużony odpoczynek. Sklep przekazali młodszemu pokoleniu – synowi Jarkowi i jego żonie Agnieszce by kontynuowali polską tradycję i wciąż przybliżali ojczyznę swoim rodakom.

Głównym celem sklepu jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta. Dla zapewnienia różnorodności i najlepszej jakości produktów współpracujemy z wieloma dostawcami. Wybór jest bardzo duży, jeżeli jednak jest coś co chcieli by Państwo zobaczyć  na naszych półkach, prosimy nie zwlekać z przekazaniem tego do właścicieli.

Akceptujemy karty kredytowe – Visa, MasterCard, Discover, American Express

Niestety  nie przyjmujemy czeków ani talonów na jedzenie.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ZAKUPÓW W MIŁEJ ATMOSFERZE !!!